Transport samochodów z USA

Samochody z USA

Wiele jest marek samochodów, które powstały w Stanach Zjednoczonych. Obecnie możemy liczyć na regularne dostawy coraz to nowszych modeli aut z Ameryki. Dostarczanie samochodów do europejskich dealerów danej marki odbywa się przez transport morski. Jest to bowiem jedyna możliwość przewiezienia dość dużej liczby samochodów przez cały ocean. Firmy amerykańskie znacznie różnią się od europejskich – często jest to główny powód dla którego samochody z tej części świata są bardzo chętnie zakupywane. Producenci i ich podejście do wykonywania swoich modeli jest zupełnie inne od podejścia europejskich właścicieli marek. Stanowi to podstawową różnicę pomiędzy markami europejskimi i amerykańskimi. Warto jest zakupić samochód, który zostanie do nas przywieziony zza oceanu. Samochody sprowadzane do Europy i do Polski z USA cieszą się ogromną popularnością. Są to modele, które posiada wielu kierowców na całym świecie. Amerykańskie modele samochodów mogą znacznie się wyróżniać – dzięki temu jednak samochody amerykańskich marek posiadają swój urok.

Transport morski

transport morski samochodów z USATransport morski jest dziś nam wszystkim znany. Dzięki możliwościom, jakie daje nam ten typ transportu, możemy zakupić samochód pochodzący ze Stanów Zjednoczonych. Jest to bardzo popularny typ transportu – wiele osób korzysta z niego zarówno prywatnie, jak i służbowo. W ten sposób także odbywa się mnóstwo transportów samochodów ze Stanów Zjednoczonych do Europy. Samochody danej marki umieszczane są na paru ogromnych samochodach dostawczych, a następnie wysyłane są one do portu. Samochody dostawcze wjeżdżają na prom, który płynie przez ocean do Europy. W momencie, gdy prom dopływa do portu, samochody dostawcze jadą w bliżej określone miejsce, by móc bezpiecznie i szybko dostarczyć samochody do salonu dealera danej marki. W przypadku transportu morskiego, możemy liczyć na dość szybką dostawę nowej kolekcji aut. Obecnie, wszystkie typy transportowania są bardzo unowocześnione i udoskonalone, po to by bezpieczniej i szybciej przewozić potrzebne towary przez określoną ilość kilometrów.

Jeśli nie możesz zdecydować się pomiędzy samochodem ze Stanów Zjednoczonych, a autem z Japonii, serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z personelem http://www.mankar.international – przedstawimy Ci wszelkie za i przeciw i pomożemy wskazać właściwy kierunek.

Czy zawsze możemy mieć pewność, że samochody dotrą do Europy w bezpieczny sposób?

Przewożenie samochodów w ogromnej ilości na promie odbywa się zawsze w odpowiedni i sprawdzony sposób. Prom może jednak pomieścić określoną ilość samochodów. Często jednak zaopatrzenie promu określane jest w kilogramach. Jest bowiem pewna granica, której nie można przekroczyć – może to skutkować niebezpieczeństwem. Jednak w dzisiejszych czasach wszystkie techniki są na tyle opanowane, że pozwalają nam przewozić pełne samochody dostawcze  sposób szybki i bezpieczny. Dlatego też zamawiając konkretny model samochodu danej marki, możemy być pewni że samochód dotrze do Polski bez żadnych uszkodzeń. Producenci bowiem dbają o bezpieczeństwo przewożenia samochodów. Korzystanie z usług danej marki samochodów gwarantuje nam obsługę najwyższej jakości.