Wynajem samochodu dostawczego

Prowadzisz firmę i potrzebujesz na jakiś czas dodatkowego auta. Masz w sezonie więcej zleceń i twój dotychczasowy stan floty nie wystarcza. Najlepszą opcją dla jest wypożyczalnia samochodów dostawczych.

Elastyczne wypożyczenie samochodu dostawczego

Możliwe, że twoja firma sezonowo przyjmuje więcej zleceń niż w pozostałych częściach roku. W tym przypadku posiadana firmowa flota nie wystarcza by podołać wszystkim zadaniom. Pilnie potrzeba dodatkowego auta dostawczego. Nie chcesz jednak kupować kolejnego pojazdu. Zdajesz sobie sprawę, że kiedy sezon się skończy będzie stało nieużywane. Będzie to kolejny spory wydatek, zwracający się tylko w niewielkiej części. Żeby uniknąć takiej sytuacji warto zdecydować się na krótkoterminowy wynajem samochodu. Mówiąc krótkoterminowy mam na myśli okres od 1 do 30 dni. Z możliwością przedłużenia na kolejny miesiąc. Można też skrócić czas wynajmu, jeśli zajdzie taka potrzeba. Daje to dużą elastyczność w działaniu. Będziesz miał dostępne auto na tyle czasu ile potrzebujesz. Jeśli sezon się nieco przedłuży można na to odpowiednio szybko zareagować. Takie rozwiązanie przyniesie spore oszczędności

Rozwiązanie w zasięgu ręki

Wypożyczalnia samochodów daje nie tylko elastyczność. Co jeszcze oprócz tego?

  • Wynajem to też szeroki wybór nowych aut z bogatym wyposażeniem. Znajdziesz dla swojej firmy takie, jakiego najbardziej potrzebuje. W bardzo atrakcyjnej cenie.
  • Jeśli jesteś zbyt zajęty by osobiście odebrać samochód, zostanie dostarczony na wskazany przez adres.
  • Już przy wynajmie samochodu na krótki czas, zagwarantowana jest gruntowna opieka serwisowa i naprawa usterek komunikacyjnych.
  • Auto jest objęte pełnym pakietem ubezpieczeń.
  • Zyskujesz dostęp do obsługi technicznej, gotowej służyć ci pomocą.
  • W razie awarii, przysługuje ci samochód zastępczy.
  • Co ważne dla każdego przedsiębiorcy, można śmiało wliczyć koszty wynajmu w koszty działalności gospodarczej.
  • Nie będziesz zmuszony do załatwiania wielu formalności. Wszystko załatwia się szybko i sprawnie. Nie będziesz też wnikliwie sprawdzany pod kontem ewentualnych zadłużeń, jak w przypadku chęci skorzystania z auta leasingowego. Po zakończeniu wynajmu zwracasz samochód bez ponoszenia dodatkowych wydatków.

autamaxi

Nie musisz wydawać majątku

Sezonowe zwiększenie liczby zadań dla firmy niesie ze sobą wiele korzyści. Może też jednak przynieść pewne problemy. Jak na przykład konieczność posiadania dodatkowego auta. Tylko na czas większej aktywności przedsiębiorstwa. Nie chcesz kupować nowego, wiesz, bowiem, że przez pozostałą część roku może się nie przydać. Wypożyczalnia samochodów pomoże ci w tej sprawie. Da ci możliwość elastycznego wynajęcia auta z wypożyczalnią samochodów. Będziesz mógł, w zależności od potrzeb, skrócić lub wydłużyć okres wypożyczenia. Zapłacisz znacznie mniej niż w przypadku kupna takiego samego samochodu. W wypożyczalni masz do dyspozycji najnowsze modele, najlepszych marek. Pojazdy objęte są pełnym pakietem ubezpieczeń. Masz też prawo do samochodu zastępczego w razie awarii aktualnie używanego. Formalności dopełnia się szybko i sprawnie. W tani sposób znajdziesz dodatkowy transport dla swojej firmy.