Ruszył II etap Olimpiady Logistycznej MWSLiT we Wrocławiu!

31.01.2016 r. zakończył się pierwszy etap Olimpiady Logistycznej organizowanej już po raz piąty przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu.

Uczelnia profesjonalnie przygotowuje swoich studentów do wejścia na rynek pracy, m.in. dzięki ścisłej współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym Dolnego Śląska. Oferta Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu to: studia I stopnia (licencjackie, inżynierskie), studia II stopnia (magisterskie) oraz studia podyplomowe.

olimpiada_logistyczna2_www

II etap Olimpiady Logistycznej (zmagania o wejście do finału) rozpoczął się 08.02.2016 r. Na tym etapie uczniowie zmierzą się z kolejnym testem, tym razem będzie to 20 pytań, gdzie poprawnych odpowiedzi w jednym pytaniu może być już kilka.

III finałowy etap Olimpiady Logistycznej odbędzie się 08.04.2016 roku w siedzibie Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu.

Tegoroczną edycję Konkursu wspierają firmy: CRUSAR, Karol Kundzicz prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Crusar, oddział we Wrocławiu; DHL Parcel Polska; LEONI Kabel Polska Sp. z o.o.; VOS LOGISTICS Polska SP. z o.o.

Patronat medialny objęły firmy: Etransport.pl; Forumtransportu.pl; Eurologistics; Logistyczny.com; Top Logistyk; Magazynowanie i Dystrybucja; Logsped.pl; Log4.pl; Portal-transportowy.pl; Truckers Life.