Pomoc drogowa w Szczecinie

Szczecin – jedno z ciekawszych miast Polski, wyróżniające się strategicznym położeniem, dużą liczbą ciekawych miejsc, a także bardzo dobrze rozwiniętą siecią firm, świadczącą szeroko pojęte usługi motoryzacyjne. Jedną z takich jest szczecińska firma Kazauto.pl, istniejąca na rynku od 1989 roku. Obecnie, jest to jeden z liderów w mieście Szczecin, jeśli chodzi o pomoc drogową i wypożyczalnię samochodów osobowych.

logo-kazauto

AUTOHOLOWANIE I NAPRAWY NA DRODZE

Poczucie bezpieczeństwa jest najważniejszym elementem udanej podróży. Świadomość, że w razie tarapatów możemy liczyć na szybkie udzielenie pomocy, dodaje otuchy i pozwala wyeliminować stres związany z daleką jazdą. W Szczecinie odpowiada za to firma Kazauto. Pomoc drogowa jest obsługiwania przez kilkunastoosobowy zespół pracowników, pełniących 24 godzinny dyżur i gotowych w każdych warunkach nieść pomoc jako partner firm ubezpieczeniowych i nie tylko. Na co mogą liczyć klienci firmy Kazauto.pl? Przede wszystkim na podstawowe usługi z zakresu pomocy drogowej, czyli holowanie i wynajem lawety. Samochody, które uległy awarii na drodze lub ucierpiały na skutek kolizji bądź wypadku, zostają szybko przetransportowane na wskazane przez klienta miejsce lub bezpośrednio do serwisu samochodowego, w którym uszkodzenia będą naprawiane.

Jeśli uszkodzenia nie są tak rozległe, aby laweta musiała zabierać samochód do serwisu, Kazauto.pl może wykonać niezbędne naprawy na drodze. Zakres oferowanych usług jest w tym przypadku bardzo duży i obejmuje: podładowanie lub wymianę akumulatora, wymianę pasków klinowych, dostarczenie paliwa, wymianę uszkodzonych opon, doraźne naprawy układu wydechowego, pomoc w awaryjnym otwarciu samochodu, wymianę oświetlenia zewnętrznego i wiele innych usług asisstance. Pomimo, że wielu kierowców z pewnością posiada niezbędną wiedzę i umiejętności, aby wyżej wymienione prace wykonać samemu, to jednak będąc w podróży, nie mając potrzebnych narzędzi pod ręką lub będąc w stroju biznesowym, trudno sobie wyobrazić wymianę koła na błotnistym poboczu. Właśnie takie momenty powinny skłaniać do tego, aby zadzwonić na numer 660-73-33-73, pod którym dyżuruje pomoc drogowa Szczecin.

SAMOCHÓD ZASTĘPCZY W 15 MINUT

Nie trudno wyobrazić sobie sytuację, w której nasz uszkodzony samochód będzie niezdolny do jazdy przez kilka następnych tygodni. Co w takiej sytuacji można zrobić, jeśli Szczecin jest tylko przystankiem w dłuższej trasie? Oczywiście pojawia się chęć wypożyczenia samochodu zastępczego. Niemal każda wypożyczalnia samochodów oferuje wynajem aut z OC sprawcy. Wypożyczalnia samochodów Kazauto również posiada taką usługę w swojej ofercie i gorąco zachęca do korzystania z niej. Dlaczego? Powodów jest co najmniej kilka.

  • Bezgotówkowy wynajem aut – za wypożyczenie samochodu będzie płacić ubezpieczyciel sprawcy zdarzenia.
  • Pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności – wypożyczalnia samochodów w Państwa imieniu kontaktuje się z ubezpieczycielem, dostarcza faktury i wykonuje pozostałe czynności, konieczne do uregulowania wszystkich rachunków.
  • Duży wybór samochodów – ubezpieczyciele płacą za wynajem aut, klasy równorzędnej z samochodem, który ucierpiał w zdarzeniu. Bez względu na to, jakim samochodem Państwo się poruszali, nasza wypożyczalnia zapewni samochód zastępczy na odpowiednim poziomie.
  • Laweta w obrębie miasta – bardzo szybki przyjazd lawety (holownika), która od razu dostarcza samochód zastępczy i zabierze Państwa uszkodzone auto, skraca do minimum czas poświęcony na obsługę kolizji lub awarii.

Pomoc drogowa Kazauto współpracuje z dużą liczbą towarzystw ubezpieczeniowych, świadcząc klientom pełną gamę usług asisstance, jak wspomniane holowanie, naprawy na drodze, dostarczenie samochodu zastępczego i wiele innych.

KAZAUTO LIDEREM W SZCZECINIE

Szczecin, pomimo że jest bardzo dużym miastem, na terenie którego działa wiele pomocy drogowych, ma jednego niewątpliwego lidera – Kazauto. Co sprawiło, że firma cieszy się tak dobrą renomą i popularnością? Przede wszystkim wieloletnia obecność na rynku, budująca zaufanie do marki. Konkurencyjne ceny i uczciwość wobec klientów to kolejny z atutów, który przemawia za tym, aby to Kazauto stało się Państwa szczecińską pomocą drogową i wypożyczalnią samochodów.