Nowości rowerowe w 2020 roku!

Okazuje się, że początek 2020 roku już zdążył przynieść nam całkiem dużo nowości na rynku rowerów elektrycznych. Wysoka jakość i dobre osiągi to główne cechy prezentowanych modeli. Z pewnością warto będzie przyjrzeć się im bliżej.

5 nowości wśród rowerów elektrycznych

Cube Access Hybrid Ex 500

Jeśli zmagasz się z uczuciem tego, że Twój obecny rower nie pozwala Ci dokonywać takich osiągów, jakich pragniesz, wiedz, że rower Cube Access Hybrid Ex 500 jest stworzony dla Ciebie! Połączenie ramy w rozmiarze 29 cali z 120 mm widelcem i systemem jazdy Bosch CX czwartej generacji pozwoli Ci na osiąganie wymarzonych dystansów. Rower górski Access Hybrid dedykowany jest dla pań, a jego uniwersalność nie stawia przed użytkowniczkami praktycznie żadnych ograniczeń. Zastosowanie w baterii innowacyjnego systemu modularnego pozwala na zwiększenie dystansu pokonywanego na jednym ładowaniu. Wysokiej jakości widelec Suntour XCM 34 Boost zapewnia pełną precyzję kierowania, co gwarantuje Ci całkowitą kontrolę nad pojazdem podczas podróży.

Ghost Hybrid Teru PT B3.9

Silnik oferuje dokładnie to, czego można się po nim spodziewać: lekki, sprawdzony napęd E-hardtail Teru, który bardzo dobrze sprawdza się przy stromych podjazdach. Wyważona geometria roweru Ghost Hybrid gwarantuje wysoki poziom komfortu jazdy i stabilność pojazdu. W zależności od rodzaju terenu, w jakim zamierzasz jeździć, rower Ghost Hybrid sprawdzi się zarówno na asfalcie, jak i na leśnych ścieżkach. Koła w rozmiarze 27,5 cala dostarczają niezrównanej przyjemności podczas przejażdżki. Dostępne są w pełni zintegrowane baterie, a silnik to wysokiej jakości Performance CX od Boscha.

Cube Nude Hybrid Pro 500 Allroad

Uniwersalny, komfortowy rower, zasilany silnikiem od Boscha wyposażony jest w 29-calowe koła i szeroki zakres akcesoriów. Jest to wygodny rower górski dla każdego. Świetnie sprawdzi się zarówno na krótkiej, jak i nieco dłuższej trasie. Rower wyposażony jest w nóżkę, błotniki, oraz tylne i przednie światła. Nude Hybrid może również pochwalić się baterią w systemie modularnym, z możliwością jej rozbudowania. Wygodne w użyciu przerzutki Shimano, idealnie współpracują z systemem napędowym Bosch CX, dając Ci możliwość pokonywania większych dystansów. Wysokiej jakości hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano pozwalają Ci skutecznie zahamować rower, niezależnie od warunków pogodowych. Zastosowanie 100 mm widelca Suntour zapewnia komfortową amortyzację podczas jazdy.

Cube Reaction Hybrid Pro 500

Główne zalety modelu to połączenie innowacyjnej, uniwersalnej ramy z silnikiem Boscha czwartej generacji. Zintegrowany system napędowy i bateria Boscha są wygodnie sterowane za pomocą umieszczanego na kierownicy panelu, pozwalającego efektywnie zarządzać możliwościami roweru na trasie i adekwatnie do nich zwiększać zasięg pokonywany na jednym ładowaniu. Hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano MT 200 umożliwiają skuteczną kontrolę prędkości, niezależnie od warunków panujących na drodze. Wygodna rama w kształcie trapezu sprawia, że rower Cube Reaction Hybrid Pro 500 jest idealnym wyborem praktycznie dla każdego.

Cube Stereo Hybrid HPC 140 Race

Rower ten został specjalnie przeprojektowany na potrzeby nadchodzącego sezonu. Sprzęt jest doskonale wyważony dzięki zastosowaniu systemów Agile Trail Geommetry oraz Efficient Trail Control. Najważniejsza jest tutaj jednak bateria w systemie modularnym z możliwością rozbudowania, zabezpieczona przed wstrząsami za pomocą amortyzatorów. System zabezpieczający jest prosty w obsłudze i pozwala na szybki dostęp do baterii. Wysokiej jakości hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano idealnie współpracują z oponami Schwelbe, gwarantując pełnię wymaganego komfortu.